1) 2010 mennessä
2) 2020 mennessä
3) 2030 mennessä
4) 2050 mennessä
5) 2100 mennessä
6) myöhemmin
7) ei koskaan
Äänestys käyntiin!
2) 2020 mennessä
3) 2030 mennessä
4) 2050 mennessä
5) 2100 mennessä
6) myöhemmin
7) ei koskaan
Äänestys käyntiin!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Päivämäärää siirretään tarvittaessa muutamalla kymmenellä vuodella eteenpäin.
Kansa on tyhmää eikä etsi homeisista arkistoista, kirjoitimmeko 90-luvun laman aikana Somalien muuttavan Suomen kehitysmaaksi kymmenessä, viimeistään kahdessa kymmenessä vuodessa.
Suomen väestö muuttuu mustahiuksiseksi ja islam-uskoiseksi siis viimeistään vuonna 2010, jolloin minareeteista joikhut raikuu. Vaihtoehdot 2, 3, 4, 5 ja 8 otetaan tulevaisuudessa käyttöön kerrotussa järjestyksessä.
Ystävällisin terveisin: Hysteerisen maailmanlopunlahkon Johtaja Eirasta.
Moni varmasti tuntee kuuluisan Mayojen ennustuksen maailmanlopusta 23.12.2012!
Varsinaisesti se ei ole maailmanlopun päivämäärä, vaan hetki jolloin yksi Maailmankausi päättyy ja uusi alkaa Mayojen kalenterissa.
Ehkäpä silloin terveet Luonnonvoimat ihmiskunnassa pääsee valloilleen, ja humanistiperverssien hyysäriaika päättyy.
Ennustan siis vuotta 2012!
Sillä Suomalaiset ovat laiskoja,ylipainoisia sekä henkisesti heikkoja!
He eivät vaivaudu yrittämään kunnes joku vahvempirotuinen tulee käskyttämään!
Voi Aadolf,missä olet johtajamme ja esimiehemme!
Polvistuisimme edessäsi jälleen!
yhdellä A:lla, Adolf! Idiootti!