Lääkeruiskut

Tietääkö joku mistäpäin Suomea saa ostettua lääkeruiskuja eli tämännäköisiä kapistuksia ? Suomalaisesta nettikaupasta vai mistä ?

http://www.dkimages.com/discover/previews/1010/50218073.JPG
53230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin apteekista saa vissiin noita yläosia,mutta mistä piikkejä ??

Äänestä

Mene apteekkiin sieltä ruiskut ja neulat saat.
Eikä ole kalliita.

Äänestä
  • kävin jo ostaan ;)

    Äänestä

  • ...... kirjoitti:

    kävin jo ostaan ;)

    vitun nistit..

    Äänestä

entiä mutta aeriuslääkkeen mukana tuleva lusikkamitta 2,5/5ml ei pidä ollenkaa paikkansa. meillä on sairaalastasaatu ruisku jonka 1ml on melkein sama kun lusikan 2,5ml eli lusikkamitta näyttää puolet liian vähän

Äänestä

Kommentoi aloitusta


............ kirjoitti:

Tietääkö joku mistäpäin Suomea saa ostettua lääkeruiskuja eli tämännäköisiä kapistuksia ? Suomalaisesta nettikaupasta vai mistä ?

http://www.dkimages.com/discover/previews/1010/50218073.JPG

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu