porvoo 23.8

Tavattiin barracudassa, törmättiin be popissa. Lähdin kesken kaiken pois, jäit mieleen. Olit kaverisi kans kahdelleen, meitä oli kaiken kirjava 'poikaporukka'. Jos luulet tunnistavasi itsesi, älä ole hidas hämäläinen vaan anna kuulua itsestäs.... :)
2421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

rapulapaskat housuissa.

Äänestä

sinua olen odottanut pitkään tavattaisiinko samassa paikassa 12.09.2008, kello 21:03.
Saat kunnolla pesää, jos tulet, odotan kiimaisena.
Ota myös muut kaverisi mukaan kunnon kimppa kivaan.

PS. en anna panna kuin kakkoseen, enkä pidä miehistä joilla on pieni kyrpä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keikkatyöläinen kirjoitti:

Tavattiin barracudassa, törmättiin be popissa. Lähdin kesken kaiken pois, jäit mieleen. Olit kaverisi kans kahdelleen, meitä oli kaiken kirjava 'poikaporukka'. Jos luulet tunnistavasi itsesi, älä ole hidas hämäläinen vaan anna kuulua itsestäs.... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu