Löytyiskös mulle miestä,

jolta puuttuu alleeli 344?
5434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

iha rauhallisesti kyssyy mikä se alleeli 344 oikeen on.........

Äänestä

pääs karkaamaan ja tuli heiluttelemaan tohon perhekalleuksiaan, sillä se alleeli varmasti on
tallella, vaikka mä oonki yrittänyt sitä siitä häätää, minkäs sitä geeneilleen voi?

Onneks mulla on vielä toi siveysvyö päällä ja Vilmalla avain...

Äänestä

Just se mun alleeli oli tässä, mihis se nyt pääsi vierähtämään? Ettei vain olisi mennyt kylpyveren mukana viemäriin, pahus soikoon!

Äänestä
  • Mä kyll vaa aattelin, et se siirtyy vaan sp**man välityksellä, mut huuda sille nyt vielä ku ehdit,
    et pysy poissa, älä tuu takas!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Viivi. kirjoitti:

jolta puuttuu alleeli 344?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu