rokkarille morsian

Hei,tietääkö kukaan mitenkä se sarja nyt sit päätty et onx se nykyisin Jesin kans yhes vai edelleen sinkku?
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jes voitti ensimmäisen kauden, kuitenkin, hänellä ei ollut tarpeeksi voimakkaita tunteita Bretiä kohtaan. Jes tunsi, että yhteys Bretiin ei ollut niin voimakas kuin Heatherilla. Sen takia Jes uskoikin, että Bret teki väärän päätöksen valitsiessaan Jesin morsiamekseen. Bretillä on tekeillä nyt jo kolmas tuotantokausi tuota ohjelmaa, eli naista ei ole viel varmaan löytynyt..

Äänestä
  • Voi luoja mistä soopasta me maksetaan.
    Yksi oli ihan ok, kolme menee jo Flavor Flav -osastolle, joka sentään oli kunnon viihdettä :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BBMi kirjoitti:

Hei,tietääkö kukaan mitenkä se sarja nyt sit päätty et onx se nykyisin Jesin kans yhes vai edelleen sinkku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu