http://www.kreationismi.fi/

Hälmö täytyy olla se joka vielä uskoo evoluutioteorian selitysvoimaan.:)
5437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Ja umpihölmö täytyy olla, jos ottaa tuon TJT:n aivottoman ja arvottoman roskan vakavasti.

    Mutta sellaisiahan täällä riittää... :D :D

    Äänestä

Golgatalla.

Äänestä
  • Ja todisteet väitteellesi löytyy mistä? Ai niin, ei mistään, koska kyse on sokeasta uskosta.

    Maailma on sinisten avaruusrapujen viisi minuuttia sitten valmistama. Tämä on totuus. Millä perusteella? Ei millään. Se vain on totuus.

    Äänestä

Miksi nyt niin. Kerropa meille syyt miksi??

(Odottaa jo innolla)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuus voittaa kirjoitti:

Hälmö täytyy olla se joka vielä uskoo evoluutioteorian selitysvoimaan.:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu