Hotelli Rikala Salo

Teille 5-6 pojan ja 1 tytön porukalle jotka potkitte kaverini leikkauskuntoon Hotelli Rikalan edessä la 23.8 niin jos ette itse ilmottaudu vapaaehtoisesti niin sitten viedään ja pistetään ilmoittautumaan.
2385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuulin että tekijöiden kiinni saamiseen johtavasta vihjeestä luvassa palkkio joten eiköhän pian löydy tekijät.

Äänestä

se on kiva kokoajan vilkuilla selkänsä taakse odottaen "vastaiskua"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varmasti löytyy kirjoitti:

Teille 5-6 pojan ja 1 tytön porukalle jotka potkitte kaverini leikkauskuntoon Hotelli Rikalan edessä la 23.8 niin jos ette itse ilmottaudu vapaaehtoisesti niin sitten viedään ja pistetään ilmoittautumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu