Heh heh. Johan tämä oli "tiedossa", mutta nyt se on näköjään oikein "tieteellisesti" todistettu. Urheiluautojen äänet siis kiihotavat naisia. Hyvä syy vakuuttaa vaimolle että me tarvitaan nyt Ferrari.
:)
http://ahdin.com/2008/09/06/tiede-ahdin-urheiluauton-aani-saa-naiset-syttymaan/
:)
http://ahdin.com/2008/09/06/tiede-ahdin-urheiluauton-aani-saa-naiset-syttymaan/
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mikä se semmonen urheiluauto on? Minun mulukku kiinnosttaa paljo enemmän.
Sitäpaitsi minä olen paljon parempi autonkuljettaja ku ykskkää Raikkonen. Piste ja loppu. Kuulemiin.
Olenkin ihmetellyt miksi imponentit hankkivat urheiluautoja. Nyt sekin selvisi.
Näin se on, ei siinä mitään. Buaha,bua,hah,hähhhää, voi vittu.
Ja kuskille nainen näyttää keskisormea.
Vanha uskomus autosta “naistenkaadon välineenä” taitaa pitää paikkansa, mutta onko Toyota Corolla itse asiassa hidasteena tavoitteeseen pyrkimisessä?
corolla on kaikkein luotettavin auto,miten niillä ferareilla ja aston martineilla mitään naisia saa kun ne seisoo vaan merkki korjamolla koka aika rikki
Sheriffi poista tuo uutinen, siellä mollataan corollaa!
Mikä saatanan urheiluauto,autolla ei ole mitään tekemistä urheilun kanssa.Ns "autourheilu" on homojen hommaa.
En viitsinyt sijoittaa urheiluautoon, vaan ostin uudet verkkarit. Nyt olen sporttisen näköinen ja naisetkin sen huomaa. Urheiluautomaiset äänet saan piereskelemällä ja sekös saa misut kuumiksi.