onko näin?

Kehittääks dippi tehokkaasti ojentajii? Kuinka kauaa noin about että alkaa näkyä tuloksia ojentajissa..?
4152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eli kannattaa ainakin lisäksi tehdä ranskalaisii punnerruksii, ainakin itte saaan paremman poltteen ojentajiin. Dippi ottaa myös takaolkapäihin aika paljon. Itse suosin ranskiksii.

Äänestä
  • Voiko näitä ranskiksii tehä iha vaa kotona käsipainojen kaa vai salillako niitä pystyy vaa tekee..?

    Äänestä

  • -.- kirjoitti:

    Voiko näitä ranskiksii tehä iha vaa kotona käsipainojen kaa vai salillako niitä pystyy vaa tekee..?

    tehä missä vaan missä mahdut makaamaan. Itse teen aina penkinpäällä maaten selälteen. Käsipainoilla voit tehdä mitä vaan, myös ranskikset.

    Äänestä

kyllä dippi on ihan ojentajien perusliikkeitä ja parantaa hyvin myös tukielimiä... Ranskalainen on suunnatumpi liike joilla on tapana antaa kyllä kova polte... Vähän sama asia kun kyykky vs reisiojennus..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-.- kirjoitti:

Kehittääks dippi tehokkaasti ojentajii? Kuinka kauaa noin about että alkaa näkyä tuloksia ojentajissa..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu