Palinilla ollut pippeli!

Entisen rakastajatteren paljastus kertoo, että ennen uskoontuloaan hän oli syntyjään hermafrodiitti, mutta epäkristillisenä oliona seurakuntatoverit pakottivat hänet leikkauspöydälle.
4260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja hahhah.

Aika typerää paskaa.

Siitä kuitenkin tulee mieleen kaikki tämä spektaakkelimaisuus ja ihme show joka pyörittää jenkkilän vaaleja.

Meinaan, että jos täällä vaikkapa käytettäisiin lapsia hyväksi politiikkashowssa niin... no ei ehä nyt lynkkausporukkaa kaduilta löytyisi, mutta kyseinen politikko luultavasti varmistaisi itselleen sen maagiset 0 ääntä. Ja se on oikein se.

Herrajumala! mitä v****a niitten päässä pyörii? 10 tai 6 vuotiaita ipanoita käytetään äänien kalasteluun. Sairasta.

Äänestä

IME HUORANPENIKKA MULKKUA!

Äänestä

Mitä yrität selvittää? Oletko maahanmuuttaja vai mikä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Transmutaatio kirjoitti:

Entisen rakastajatteren paljastus kertoo, että ennen uskoontuloaan hän oli syntyjään hermafrodiitti, mutta epäkristillisenä oliona seurakuntatoverit pakottivat hänet leikkauspöydälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu