Ove Lehto

Minkälaisia tuloksia luulette Oven pystyvän paukuttamaan wpo:ssa? Siis jos, ja nimenomaan jos siellä kisailisi? Pystyisikö yli 1200kg:n tuloksiin?
41133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ove on niin kova jätkä että tekisi vähintään 1500kg WPO:n pellesäännöillä ja varusteilla.

Äänestä

Kyllä varmaan, mutta ottaa se aikaa, ennen kuin tottuu siihen..öö...monoliftiin(?)..en sitten tiedä, paljonko Ove saisi hyötyä pro-paidoista lisää. Jollain 380-400 vedolla Ove on kuningas verrattuna jenkkien superkyykkääjiin...

(miettikääs...jenkit ottaa every day-tuloksena sen 500 kyykystä, mutta tuskailevat 300 kilon vetorautojen kanssa...me not understand)

Äänestä
  • ja Ano Turtiainen ne on 400 kilon mavettajia..

    Äänestä

  • Suomipojat Aholan Jokke kirjoitti:

    ja Ano Turtiainen ne on 400 kilon mavettajia..

    ...Mutta heikohkoja penkissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ålandspojke kirjoitti:

Minkälaisia tuloksia luulette Oven pystyvän paukuttamaan wpo:ssa? Siis jos, ja nimenomaan jos siellä kisailisi? Pystyisikö yli 1200kg:n tuloksiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu