Erään ateistin muotokuva

Haluan käskeä pimeyden henkivaltoja lähtemään hänestä Jeesuksen nimessä ja veressä - RIGHT NOW.

http://www.youtube.com/user/dontsendmeanybs

Vähän erikoinen tilanne tässä klipissä: Pulled Over By The FBI - May 2005

http://www.myspace.com/helmetreality
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jeesus ei kyllä kauan elä, kun tartten sen veret attejen paranemiseen.

Jesse vain lihakoukkuun, ja njam jam, veriletuiksi!

Pyhä henki on jo maggarana pakasteessani

t: läskiä maiskutellen: Jeesus elää

Äänestä
  • Humanoidit elää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeesus elää kirjoitti:

Haluan käskeä pimeyden henkivaltoja lähtemään hänestä Jeesuksen nimessä ja veressä - RIGHT NOW.

http://www.youtube.com/user/dontsendmeanybs

Vähän erikoinen tilanne tässä klipissä: Pulled Over By The FBI - May 2005

http://www.myspace.com/helmetreality

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu