..ne on sitten tulossa nuo parttenkoliaaset tässä lähestyvässä ajanjaksossa..mutta huom!..viime vuotiset vieraat, kuten orvokki o-o,avenging angel,viikinki, brunetti,hiltu ym.ystävät, muistakaa ottaa villasta ylle, kun pakko pitää lämpötilat alhaalla, ettei korkit poksu..oon kyllä raivannu yösijatilaa kaikille, että siskon petiä löytyy..juustoissakin löytyy, mutta jos taas heitettäisiin kilpa, että kuka tuo erikoisimman juuston mukanaan, niin palkitaan hänet sitten muutamalla vanhalla vuosikerralla. Orvokki voitti kisan viimwe vuonna, kun löysi Austraalian matkaltaan hyvin erikoisen valkohomejuuston..nimeä en nyt enää muista, mutta koko sakki oli vatsan väänteissä sen jälkeen, että meidän oli pakko vaihtaa illan kuluessa väkevemppi juomiin ja kas vain pöpöt lähti omille teilleen..että parttenkoliaasis tavataan..laittakaa listaa alle, että kuka on tulossa, niin tiiän petata kaikille..
Parttenkoliaaset viinikellarilla..
Sini_siivetär
6362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
sinä, kun et vielä viime vuonna osallistunut näihin pippaloihin..tai enkö mä muista, kun tuo dementia änkee päälle..niin, jokatapauksessa ihan erityisesti sulle, että villahousua ylle, eikä mitään satiinipöksyä..
ja mä mitään villahousuja päälleni pistä, otan mörrin fölyyn, lämmittäköön mua...
Juustossakin löytyy, savustan paraillaan tuorejuustoa...
Kyllä mörri lämmittää... ;•)
pöllyyttämään patjoja...
mutta en tiedä jos uskallaan,naisinsta tulee
"puolivilliä" ku maistavat viiniä!
mukaviahan meistä tulee..ja juttua riittää..meillä siis..se egyptin matkakin tekemättä, mutta nyt terveys reistailee..se matka oottaa edelleen..