Kuka tykkäs siitä? Musta se oli tosi hyvä, varsinkin kun se laulo sen Leonan kappaleen :) Toivottavasti pääsee pitkälle, kenties jopa finaaliin :)
Mitäs mieltä te olette?
Annica
4
345
Vastaukset
- untuvikot kotiin
aivan liian nuori ja kokematon, kaunis ääni muttei tekniikkaa. Edesvastuutonta laittaa tuollainen, jo koelaulussa lähes romahtanut untuvikko idolsin tuomaan julkisuusmyllyyn.
- untuvikot mukaan vaan
Anna Abreu oli samanikäinen 16-vuotias pikkutyttö osallistuessaan Idolsin koelauluihin ja hyvinpä hänkin on kestänyt julkisuusmyllynsä. Omien havaintojeni mukaan koelaulua jännittävät niin Annican ikäiset pikkutytöt kuin 30-vuotiaat raavaat miehet. Niin pitääkin jännittää!
umpisurkea ja se raiskasi sen upean laulun.
- kohtalaisen hyvä
se oli mun mielestä ihan kohtalaisen hyvä laulaja ja voi päästä myös kohtalaisen pitkälle, mutta en usko, että pääsee voittajaksi tai finaaliin asti, koska ei se kuitenkaan niin hyvä mun mielestä ollut. mut katotaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o4064920Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit4953134Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen
Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin1292641Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2442605Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.
Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.1952583"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –841714Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6241618Huumeliika mellastaa Suomussalmella
Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki161444Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4791375Ihana sinä (m)
Oispa kiva nähdä sua. Uskomatonta, miten paljon sä pyörit mun ajatuksissa. Oonkohan mä sun mielessä? Haluaisitko nähdä v461161