Muslimit haluavat tappaa jo

Uutinen hienosta kulttuurista jota me länkkärit ei vaan ymmärretä.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809168270372_ul.shtml
4128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on vienyt Saudi-arabiaan demokratian, tottakai, HAHHHAH!

Äänestä
  • Näyttää valkoparta tontut perustaneet oikein kopion pikku kakkosen studiosta.Onkohan tämä ohjelman nimi sitten (Pikku allahin koirankoppi ).

    Taistele Mikki! Ota hessu ja Aku avuksesi ja vie nämä valkopartaiset juudakset poliisimestari sisun hoiviin!Olet voittaman Mikki Hiiri! Suuri ja mahtava!OIH!

    Äänestä

  • Näyttää valkoparta tontut perustaneet oikein kopion pikku kakkosen studiosta.Onkohan tämä ohjelman nimi sitten (Pikku allahin koirankoppi ).

    Taistele Mikki! Ota hessu ja Aku avuksesi ja vie nämä valkopartaiset juudakset poliisimestari sisun hoiviin!Olet voittamayon Mikki Hiiri! Suuri ja mahtava!OIH!

    YES!Mickey Mouse!

    Ankkalinna is rulez!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mikki Hiirenkin kirjoitti:

Uutinen hienosta kulttuurista jota me länkkärit ei vaan ymmärretä.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200809168270372_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu