Saattais mutsi saada sydärin kun olohuonees seisois tällanen kaveri :)
http://wautsi.com/2008/09/20/ihmisen-kokoinen-terminator-t-800-myynnissa-ebayssa/
Ziissus kun on hieno!!
4
492
Vastaukset
- Duke..
Aika cool :)
- W.Petersen
Näin livenä tuon T-1000 ja olihan se upea. Elokuvassa näin sen ´tuhansia´ kertoja ja sitten lopuksi leffaan tehtynä alkuperäismallina.
Vaimolle sanoin et voisin maalata olohuoneen seinään (2,90cm) esim. Han Solon tai Skyvalkerin vain ääriviivoja käyttäen. EI.
No ehkäpä J.Wayne tai J.Dean? EI!
Jossain Tikkurilan mainoksesa oli seinään maalattu Eastwood ja se oli upea. - viiksimies
Melkoisen kolea. Näin samanlaisen Brisbanessa leffamemorabiliaa myyvässä kaupassa ja oli se livenäkin aika vaikuttava ilmestys. En viitsinyt ostaa, kun olisi voinut käydä rinkka ahtaaksi. Ei se ollut muuten lähelläkään tuota eBayn 20 000 dollaria, olikohan se edes 10 000 aussidollaria. Eli ilmainen, melkein.
- Zanessa L. Efgens
Pitäis äitikullalla olla kyllä tosi hyvä sydän, että ton kestäis, saati sitten mummolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045281Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17610821Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858498Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok02850Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321485
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261470