NAISPRESSAN AIKAA SUOMESSA....?

Ei voi ainakaan sitä sanoa, että nainen olisi jotenkin empaattisempi johtaja.
5146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

päin Helvettiä!, joku kirous?

Äänestä
  • Tarja Halonen. Halonen on kirous Suomelle. Kiitos vaan kaikki naisäänestäjät teille.

    Äänestä

Mitä presidenttikin nyt tähän kuuluu?? Arvojohtamistako? Muistatko itsekään edes yhtä presidentin julkilausuman sisältöä? En minäkään, joten se siitä arvojohtamisesta.

Äänestä
  • vanha sanonta.

    Äänestä

Hönömatin hallituksen aikana kaikki on mennyt päin persettä.huh,huh,huh.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huh, huh.. kirjoitti:

Ei voi ainakaan sitä sanoa, että nainen olisi jotenkin empaattisempi johtaja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu