voisimmeko me autoilijat

ja nujertaa lisääntyvät moottoripyörät,jotka häiritsevät meitä koko kesän liikenteessä!
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

yhden miehen yhdistys, autoilu muussa, kuin työajossa kun nyt on muutenkin kertakaikkiaan OUT

Äänestä

Kun ei voi voittaa, on parempi liittyä joukkoon ja hankkia oma pyörä kesäksi. Ja nauttia elämästä ilman katkeruutta.

Äänestä

Miten se lisääntyminen tapahtuu moottoripyörillä?? Nisäkkäillä lisääntyminen tapahtuu tutulla kaavalla.. Kalatkin lisääntyvät luonnollisella tavalla, mutta että moottoripyörät!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhdistyä kirjoitti:

ja nujertaa lisääntyvät moottoripyörät,jotka häiritsevät meitä koko kesän liikenteessä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu