Uskoisin,että nämä henkilöt voisivat kiinnostua sinun teoriasta kauhajokea koskien ! Petri Sarvamaa a-tuubi , Martti Backman MOT , Tero Koskinen A-studio. Ota heihin yhteyttä !!!
Vieras sika !
Ei ! Poliisi valtiolle
11641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Sialla on ollut yllättävän paljon tietoa erinäisistä asioista. Hän lienee itsekin tutkiva journalisti. Toivottavasti hän pysyy piilossa eikä jää kiinni, sillä miehellä on jo taatusti jonkun instituution torpedot perässään. Todenpuhujia vainotaan.
Kauhajoesta koska kyseinen tapahtuma tulee jäämään historiaan päivänä joka muutti Suomen ehkä pysyvästi. Enään tarvitaan yksi samanlainen isku niin suomi on fasistinen valtio. (kolmas kerta toden sanoo).
Enkä ole tutkiva journalisti. Olen tavis joka haluaa saada asioista selkoa. Media on sotkenut suomalaisten pään mitä Kauhajokeen tulee.
Edelleen tuo omaisten kohtalo kiinnostaa. Joku sanoi että "ilkka-lehdessä" ois joitakin kuolinilmoituksia liittyen kauhajokeen. Nyt lukee YLE:n teksti-tv:llä että ruumiit luovutetaan omaisille. (edelleenkään nimiä ei kerrota julkisuuteen). Onko kellään muuten tietoa siitä onko tämä surullisenkuuluisa tutkinnanjohtaja Neulaniemi käynyt ollenkaan tapahtumapaikalla? Itselleni on jäänyt kuva ettei ole....täysin naurettavaa. Oon just laittamassa juutupeen päivitettyä "kauhujoki"-traileria.
Kerro sitten kun on tuupissa. Käyn ainakin jos en 20 minuutin sisässä niin ainakin 30 minuutin päästä katsomassa onko tuupissa.
Aloittamaan latauksen alusta ku kone kaatu perkele :D
Nyt on ladannu 20%
Kylläpä ovat kuolinilmoitukset etuajassa,jos vainajia vasta luovutetaan omaisille. Yleensähän ilmoitukset julkistetaan hautajaispäivänä tai sen jälkeen.
Ilmota kun on 50% näkyvissä
Joo-o. Itsekkin kelasin samaa. Ainakin murha.info-sivuilla joku tosiaan heitti että "ilkka-lehdessä" ois ollu Kauhajoen kuolinilmoituksia ja jotain kuviakin.
Tässä linkki:
http://www.murha.info/phpbb2/viewtopic.php?t=5372&postdays=0&postorder=asc&start=1650
"Ilkka-nimisessä lehdessä näkyvät olevan. En ole löytänyt minkäänlaista nettilinkkiä, enkä usko sellaista edes olevan noista, ainakaan vielä. Ilmoitukset ovat tosiaan kuolleet-osastolla, eri numeroihin ripoteltuina. Kaikki lehdet ovat kuitenkin ilmestyneet viime viikon puolella"
Lukkeeko siinä aikaa kuinka kauan menee kun se on latautunut sinne, se vois olla tarkempi niin osaa sitten nopsasti ilmaantua juuri sinä aikana katselemaan.
Lukkeeko siinä aikaa kuinka kauan menee kun se on latautunut sinne, se vois olla tarkempi niin osaa sitten nopsasti ilmaantua juuri sinä aikana katselemaan.,
Se on nyt valmis. Laitan 10 min sisällä linkin. (täytyy aluks tarkistaa pelittääkö se kunnolla)
Katson kun kerkeen ja pistän sitten myös youtube-nimimerkillä jotain kommenttia. Jatka ja onnea valitsemallasi tiellä.