Kova kovaa vastaan !

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1598230

Noin se pitää tytöt suojella itseään! MONOA Munille , siitä ne kangsterit talttuvat !
2124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jumppatunneilla (onko niitä enään?) pitäisi opettaa itsepuolustuksen perusteet. Kaikenlaiset hiipparit saisivat just sitä mitä haluavat, monoa munille!
Mikä koulu alottaa ohjatut kurssit?

Äänestä
  • oltava pakollinen aine työille koulussa.
    Saisi nuo sairaat häntäheikit tuntea, mitä kuuluu ja kuka käski.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late Lapista kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1598230

Noin se pitää tytöt suojella itseään! MONOA Munille , siitä ne kangsterit talttuvat !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu