Ralli ässä Pyssykylästä !

http://www.kaleva.fi/plus/juttu756083_page0.htm

Nuorena se on aloitettava, jos vanhempana aikoo olevansa Kankkunen tai Vatanen !
4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaltaisesi hullut olla vapaalla.

Äänestä
  • Yritä sitkeästi vaan, eiköhän sinulle järjesty vielä pakkopaitaa ja koppi hoitoakin !

    Äänestä

  • Yrittele sitkeästi vaan, eiköhän sinulle vielä järjesty, pakkopaitaa ja koppihoitoakin! Elä anna periksi !

    Äänestä

Tyypillinen luiskaotsainen lappaloinen asialla.
Oliko sun sukulainen, länkisääri-late?
Tottakai oli, tehän olette sisäsiittoisia kaikki jounit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late Lapista kirjoitti:

http://www.kaleva.fi/plus/juttu756083_page0.htm

Nuorena se on aloitettava, jos vanhempana aikoo olevansa Kankkunen tai Vatanen !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu