Iltasanomilla jo kysely päällä kuka Tervon korvaajaksi.
Mielestäni fiksuinta olisi lopettaa koko ohjelma, koska maku mennyt jo Tabermannin lopettamisen jälkeen.
Mielestäni fiksuinta olisi lopettaa koko ohjelma, koska maku mennyt jo Tabermannin lopettamisen jälkeen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Siis ketä siellä oikein istuu... Pääasiassa kai fiksuja, mutta katsoin lauantaina: auta armias. Pakkohan se on toosasta ulos työntää kun on työryhmä valittu.
Yleisesti ottaen tietenkin ihan fiksusti tehty. Siksi käykin sääliksi niitä jotka eivät ole esim. liian intona omasta telkkarissaolostaan, öö? Tai muuten vaan hidas- tai olematonälyisiä.
Selitänksmä tän vielä kerran vai...
Pahin oli kun joku oli lukenu kässärin huonosti ja takelteli jotain sanaa eikä sanonu sitä loppujen lopukskaan oikein! Vaikka kässäri on ehkä julkinen salaisuus niin hei haloo. Yleisölle edes vähän kunnioitusta.