onhan se vähän

penkata kehonrakentajana vain 140kg. Pätee Hulkkiin? Jeps.

Itse penkkaan sen 200kg ja en ole koskaan kilpaillut missään. Enkä näe tarvetta pitää mitään dieettiä koska se vain kutistaisi. XXXXL on mun juttu nääs!
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sinuna menisin syrjäseen paikkaan ja lopettasin itteni.

Äänestä

koetappas ite nostaa rautoja viitosen rasvarosentilla ja puolet vuodesta dieetillä. Hä ei se niin helppoo oo ja reenitkin on erilaiset. pelkkä penkki-tulos ei oo mittään. Toiset reenaa lihasta ja toiset maksimia. Oot kyllä kova ukko mut niin on Hulkkikin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noloa.... kirjoitti:

penkata kehonrakentajana vain 140kg. Pätee Hulkkiin? Jeps.

Itse penkkaan sen 200kg ja en ole koskaan kilpaillut missään. Enkä näe tarvetta pitää mitään dieettiä koska se vain kutistaisi. XXXXL on mun juttu nääs!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu