Wrange proteiini ?

Onko Wrangen super turbo proteiini parasta ?
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ONhan se, mutta sisältävät anabolisia steroidien esiasteita, siksi niin monet välttävät turbon syömistä. suosittelen sulle ennemminkin aminodrinkkiä.

Äänestä
  • Vaikka kirjoitus olikin vitsi, niin kannattaisi miettiä ehkä kaksi kertaa, ennen kuin tällaisia laukoo. Jos nimittäin joku Wrangen puolelta näkisi sinun viestisi ja haluaisi olla v-mäinen, joutuisit maksamaan ihan vitunmoiset korvaukset.

    On nimittäin aivan törkeä herjaus, jos väittää jonkin lisäravinteen sisältävän anabolisia steroideja näin julkisesti. Siinä saa rahapussia kaivaa, ennen kuin niistä korvauksista selviäisi.

    Todennäköisestihän näin ei käy. Ja toivottavasti ei käy. Mutta kannattaa tulevaisuudessa olla vähän varovaisempi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


otanko tätä kirjoitti:

Onko Wrangen super turbo proteiini parasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu