sinä saatanan reppana joka pöllit kärryni malmilla asuinalueen pihasta!!rekkarisi jäi talteen ja tämän asian selvittämisessä ei poliisia tarvita;)juuri sinä,tiedät itsekkin ketä tarkoitan.aikasi käy vähiin....sinua tarkkaillaan pimeässä....ja kun sitä vähiten odotat....pääset tekemään tuttavuutta isojen poikien kanssa.
sinut nähtiin
10
3688
Vastaukset
- Tietämäsi reppana
Muuten ihan hyvä mutta sulla on väärä rekkari. Isot poikasi menevät väärään osoitteeseen. Siellä on vielä isommat pojat odottamassa.
- jonka näit
pihasta lähtevän on omasi..
..Ajaksää Kiimalainen taas ittees takaa?.. - Papukaija merkki
jonka näit kirjoitti:
pihasta lähtevän on omasi..
..Ajaksää Kiimalainen taas ittees takaa?..Hyvä pointti. Vaikka asia on vakava niin pisti kyllä naurattamaan.
- cannonball
tämänhän saamme selville heti huomenissa;)harmi vaan ettei koko kööriä joka parkkiksella autossaan istu saada kuohittua mutta lupaan että viesti tulee menemään perille.
- viestimies vai viestintämin...
cannonball kirjoitti:
tämänhän saamme selville heti huomenissa;)harmi vaan ettei koko kööriä joka parkkiksella autossaan istu saada kuohittua mutta lupaan että viesti tulee menemään perille.
"lupaan että viesti tulee menemään perille."
Syökää kanaa?
- kannatti viedä
on muuten hyvä kärry!ihan tarpeeseen tuli ja eipä tarvinnu maksaa mitään!;)
- arska the animal
kärry haettiin kotiin noin tunti sitten:)rosvonnut henkilö oli erittäin avulias ja opsti meidät paikalle johon oli kärryn jättänyt(puhui minkä tuskaltaan pystyi).ja nyt kävi niin että saattaa pari kuukautta mennä niin että rosvo tarvitsee apua ihan jokapäiväisissä yksinkertaisissakin käytännön asioissa.suu tuli kipeäksi,kädet ei oikein toimi ja polvessakin jotain vikaa.........
- herää....
Hah, tuossahan se tallissa seisoo vieläkin, älä unta nää, että koskaan pois hakisit.
Tuunataan nääs vähän ihan piakkoin. - reppana olet
herää.... kirjoitti:
Hah, tuossahan se tallissa seisoo vieläkin, älä unta nää, että koskaan pois hakisit.
Tuunataan nääs vähän ihan piakkoin.väärästä kärrystä.minun kuomukärryni varastaja ei vähäänaikaan kuntoutukseltaan kerkeä rötöstelemään:)joku tyhjänpäiväinen paskanpuhuja taidat olla,ei kaltaisestasi runkkarista varkaaksi ole.tuskin edes pippeli pysyy kourassa ja jo luule varkauteen pystyvänsä.säälittävää!
- sinut nähtiin(kö)
laita ne simmut kii, ja nukkuun.
Hellanlettas,,, toisella on uhmaikä.... Byähähähähäää!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986158KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495627Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei572663Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072088Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071788- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801277- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331038