Kun lama nyt varmasti tulee ja monen elämä menee pirstaleiksi, kun asunto menee alta, omaisuus häviää osakkeissa, korot nousevat jne, jää kuitenkin jäljelle kaikkein hauskin asia, SEKSI. Sitä voi harrastaa ilmaiseksi, vaikka asuisi jatkossa vuokralla pelkällä päivärahalla tai vaikka sillan alla.
Seksi jää ilmaiseksi
Ainoa hupi jatkossa
5174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Entäs jos a) on sinkku, ruma eikä nainen anna ilmatteeksi?
b) impotentti?
Mitäs iloa sitten elämään? Kalja on jo ostarin kapakasakin niin kallista ettei ois työttömänä varaa.
Oon mielestäni varautunu aika hyvin lamaan. En oo sijottanu rahojani osakkeisiin vaan siirtäny ne säästötilille. En oo ottanu asuntolainaa vaan asun vuokralla. Jotain pieniä luottokortti velkoja vaan. Oon kasvavassa yrityksessä töissä ja tienaan n. bruttona 4000e kuussa. Ainut asia mitä mulla ei oo, on vaimo tai tyttöystävä mutta seksiä kyllä saan tarvittaessa. Tää jätkä ei ainakaan mee vararikkoon. Muutama vuos sitten kaverit sano että ota ny hemmetissä asuntolaina ku tienaat niin hyvin. Mä sanoin että en hitossa ota, asuntojen hinnat laskee muutaman vuoden päästä ja korot nousee pilviin. Niin siinä taitaa sitten käydä. Se parhaiten nauraa joka viimeseks nauraa. Toisaalta mua ei kyllä naurata jos ihmisillä menee huonosti.
Kyllä se niin menee, että kun rahattomuus uhkaa, niin monet naiset rupeaa myymään itseään, joten se siitä ilmaisesta pimpusta! PERKELE! :D
moraaliarvoja. harvinaista herkkua on ilmainen.
runkut on ilmaset aina. Akat saa yrittää myydä persettää, minä en siihen sorru. Jos ei ilmaiseksi heru, niin pitäköön tunkkinsa. Runkku päivässä pitää miehen tiellä!