iltalehti mainostaa että henkiä tai enkeleitä on olemassa, mitä hittoa maailmahan on hengetön mikä tuo on joka kävi kuntosalilla ja näkyy kamerassa ?
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?28015425
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?28015425
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
se on henkiolento ja nyt saa skepot taas vetää foliota päähän
Varmaan tietoon perustuva vastaus on, että näkymättömien ja korkeampien tasojen henkiolentoja on olemassa.
jo yli puoli vuotta sitten vitsisähköpostiini. Iltalehdellä on näköjään jutun juuresta vähän pula.
Mitä itse asiaan tulee, niin ilmaista mainosta kuntosalille.
skepojen vitsisähköpostissa on varmasti suurin osa
ihan totta, mutta kuuppa kieltäytyy hyväksymästä
mitään yliluonnollista ettei maailmankuva romahda.
Tuskin Iltalehti haluaa pilailla näillä uutisilla
tuo ikivanha juttu on tänään iltiksessä?
"kuuppa kieltäytyy hyväksymästä
mitään yliluonnollista ettei maailmankuva romahda."
Sinähän voit uskoa mihin tahansa kuvaputkella liikkuvaan usvapalleroon ihan täysillä. Ei se minulta ole pois.
Kaikki ulkomaiset lainojen, koulutuksen, isomman peniksen, laihdutuspillerien, voittojen jne. tarjoajat ovat ihan hyvää hyvyyttään tarjoamassa lyömättömiä tilaisuuksia ja vieläpä juuri minulle!
http://www.youtube.com/watch?v=kE_C1FXRo20
Samanlaisia henkiolentoja on tallentunut
paljonkin kameroihin. Ateistit saavat tehdä
foliosta nutturan itselleen
kaikkeen, mitä tubessa esitetään?
Onko kaikki elokuvatkin sinulle ihan aikuisten oikeesti totta?
Jos kameran linssissä on pölypallo, ei se varmasti maailman ihmellisin asia ole... Minä en nähnyt mitään enkeliä.
Nyt on Jumalan olamssaolo todistettu ihan kameralla http://www.iltalehti.fi/nettitv/?28015364
Jumala pierasi postiluukusta sisälle kostoksi kun kuntosalin ihmiset nauroi Jeesukselle kun se kyykkäessä 50kilon tangolla väänti paskat housuun ja sotku vaatteensa!