saa eniten lisää pituutta penikseen? Ois tärkee tietää, että mitä alkaa vetään. Maksimoi samalla lihaskasvun ja peniksenkasvun.
Millä steroidilla
Solomis
6283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
muna ei kasva mihinkään aineilla.ainoostaan kovan seisokin saa kyllä ku testot jyllää..
Kova seisokki nyt on lähes sama mitä se on ilman synteettistä testoakin, kokeiltu on. Runkata pystyy päivästä riippuen enemmän ja useammin kuin jos ei käytä testoa, ei se seisokki sentään päälle jää. Muijat vaan kiinnostaa enemmän..
hieman liiottelua mut kuitenki..kokemusta myös.panetti tauotta!!eukko ei enää tykänny ku ois pitäny kokoajan panna..heh..
Mitä steroideja otit ja mitä määriä?
Kuuleppas panomies! Mä en nyt oikein uskoa sua.... olet taatusti vetänyt niin jättimäärät että colemankin olis valkoinen kuulleessaan! EI normikuureilla sentään koko ajan seiso. Esim. mun panetuksista; aamulla olis kiva päästä nussimaan ja silloin teenkin. seuraavan kerran n. 4-5 tunnin kuluttua uudelleen... illemmalla en enää jaksa koska olen väsyneempi.
omnadren ja methandrostestelonia.500mg/viikko ja 50mg/päivä