Kannattaako

Saksasta volkkari trasportteria esim vm 02-07.
Vai tuleeko suomen hintoihin kun on maksanut tullit.talvirenkaat ym kulut.
Onko kenelläkään kokemuksia?
2650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaa. Varsinkin alv.autoissa.

Äänestä

ei kannata.ainakaan jos et itse osaa edes laskea mitä se tulee maksamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hakea kirjoitti:

Saksasta volkkari trasportteria esim vm 02-07.
Vai tuleeko suomen hintoihin kun on maksanut tullit.talvirenkaat ym kulut.
Onko kenelläkään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu