Paljon vähemmän kun ennen?

Siis eikös muina vuosina näitä semifinalisteja ole ollut reippaasti enempi??? Monta jaksoa joista aina yksi pääsee katsojien äänillä eteenpäin.. Vai menikö mulla nyt todella jotain ohi....?
1156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja tässä on sekä hyvät että huonot puolet.
Katsojat voivat paremmin tutustua näihin kilpailijoihin, kun heitä näkee enemmän mutta toisaalta katsojat ehtivät jo kyllästyäkin näihin samoihin naamoihin joita saadaan nyt seurata joulukuulle asti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitä meni ohi.. kirjoitti:

Siis eikös muina vuosina näitä semifinalisteja ole ollut reippaasti enempi??? Monta jaksoa joista aina yksi pääsee katsojien äänillä eteenpäin.. Vai menikö mulla nyt todella jotain ohi....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu