http://www.yle.fi/uutiset/24h/id104267.html
Kyllä on tulossa Alma Medialle, paitsi juridinen tappio ja suurkorvaukset, niin ennen kaikkea VALTAVA imagotappio!
Huh huh!
Kyllä on tulossa Alma Medialle, paitsi juridinen tappio ja suurkorvaukset, niin ennen kaikkea VALTAVA imagotappio!
Huh huh!
Vastaukset 11
Vanhimmat
???
Luonto on määrännyt, että 5-10% ihmisistä on homoja. Joka ei sitä vielä ole tajunnut ja hyväksynyt tosiasiana, on SAIRAS
???
raiskaa lapsia.
pedofilia sen sijaan on.
Lapsen seksuaalinen hyväksi käyttö on murhaan verrattavissa oleva rikos,
Homofoobikko mm. ei kykene ymmärtämään, mikä ero on kahden aikuisen välisellä (seksi)suhteella verrattuna aikuisen lapsen -väliseen seksisuhteeseen!
Toinen tyypillinen pakko-ajatus homofoobikolla on, että homon TÄYTYY olla heteroa arvottomampi, raukka, sairas, iljetys, ja ties mitä vielä. Joskus joku sekopää saattaa verrata homoja ihan tosissaan jopa murhaajiinkin!
ovat ERITTÄIN sairaita!!!
Sen sijaan, viestisi perusteella sinun pääkoppasi saattaisi olla syytä tarkistaa...
hieroa kahta vittua yhteen???
ovat homoseksuaalisesti suuntautuneita. On ihan normaalia, että luonto tuottaa vajaasta 10:stä prosentista ihmisiä homoseksuaaleja. Heidän seksuaalisessa kanssakäymisessä mainitsemasi asiat ovat täysin normaaleja.
Sen sijaan olisi ÄÄRIMMÄISET epäluonnollinen tilanne, jos 100% ihmisistä olisi täysheteroja!!!
Sinun viestisi ei alatyylisten ilmaustensa vuoksi ole kuitenkaan mielestäni kovin tervehenkinen. Siltikin sallin sinulle ilmaista itseäsi noin ja luulen, että sekin on ihan normaalia, että pieni vähemmistö ihmisistä ei osaa puhua/kirjoittaa sivistyneitä ilmauksia käyttäen.
Vaikuttaa siltä, että kyseinen gallup on tehty jossain lesbokuppilassa, johon on sattumalla eksynyt joku hetero.
Voi myös olla, että ihmisille tulee jonkinlainen hyväksymisilmaisun pakkomielle tämän valtavan lesbo- ja homorummutuksen vuoksi.
Itse olen joutunut nuorena erään homon lähentelyn kohteeksi, se oli todella inhottavaa.