Kylläpä oikeistopuolueiden vaalijulisteet

eivät meinaa millään pysyä telineessä ja kaiken maailman paperiroskaa kertyy niiden allle. Osaakohan vasemmiston edustajat sivistää meitä, mistä tämä johtuu?
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nimensä koko kampanjalle!

Äänestä

Jos ne on kiinnitetty noilla Kataisen työkaluilla, jotka julisteessa näkyvät, en ihmettele jos putoilevat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on huonoja kirjoitti:

eivät meinaa millään pysyä telineessä ja kaiken maailman paperiroskaa kertyy niiden allle. Osaakohan vasemmiston edustajat sivistää meitä, mistä tämä johtuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu