Puolutus toimii Naton kanssa yhdessä

Suomi kuuluu länteen. Näin ollen Nato on meidän oma.

Ensi vaalikaudella varmistamme kuulumisemme Natoon.

Tällä hetkellä suunnittelemme paljon uusia aseita lännessä.

(Uusia tekniikoita ja yhteisiä taktiikoita.)

viihdettä:

http://www.youtube.com/watch?v=QTdMflD7wRU&feature=related
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

surullista tuottaa pettymys, mutta ensi vaalikaudellakaan suomen kansa ei tule hyväksymään liittymistä Natoon, ja ensi vaalikaudella ei onneksi nämä kansan tahdon ohittavat porvarit eivät ole enää vallassa ... eikä kyllä meillä heidän taloudenhoitonsa jälkeen olisi rahaakaan enää liittyä mihinkään.

Äänestä
  • Oho! Johan kommarilla pomppasi.
    Pääosa suomalaisista ei voi tehdä ratkaisua NATO:on liittymisestä sillä he eivät tunne NATO:a.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomi kuuluu länteen kirjoitti:

Suomi kuuluu länteen. Näin ollen Nato on meidän oma.

Ensi vaalikaudella varmistamme kuulumisemme Natoon.

Tällä hetkellä suunnittelemme paljon uusia aseita lännessä.

(Uusia tekniikoita ja yhteisiä taktiikoita.)

viihdettä:

http://www.youtube.com/watch?v=QTdMflD7wRU&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu