Miten on

lasikuitu sukset, ja sauvat on sit mitä on, mäntyä? Pitkiä potkuja ja perinteisellä, välillä siinä hieman taukoa ja mikäpä siinä, kuppi lämmintä termospullosta. Vieläkö sais tuon eukonki mukaan, mutta muka laiskottaa, höpsis.
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että jätät ne lasikuitusukset ja mäntyiset sauvat sinne varastoon ja vetelet sitä eukkoos pitkillä potkuilla perinteisellä tyylillä takaapäin. välillä vähän taukoa ja huikka lämmintä mehua ja taas panemaan. akkaskii olis joskus tyytyväinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ville45,. kirjoitti:

lasikuitu sukset, ja sauvat on sit mitä on, mäntyä? Pitkiä potkuja ja perinteisellä, välillä siinä hieman taukoa ja mikäpä siinä, kuppi lämmintä termospullosta. Vieläkö sais tuon eukonki mukaan, mutta muka laiskottaa, höpsis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu