Iiris

Entä jos Iiris palaa sittenkin? Minusta jotenkin tuntuu, että hän tulee takaisin. Ajatelkaa, jos lipas ei uppoakaan, vaan Iiris itse löytää sen ja ottaa sitten yhteyttä Panuun tai Sampoon!

Onko muilla samantapaisia aavistuksia?

4

720

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ismolaitelpipi hellu

      mietippä uudelleen?? ipi!

    • mejuu

      Ihan samoja aatoksia on ja niin varmaan tulee tapahtumaan. Uskon että valokuva juttu on siin se punainenlanka, sillä miksi muuten oli niin tärkeä että kaikista lapsista tulee kuva .

      Mitenkähän sitten käy, uskon että Iiris jää perheensä pariin ja uuden äidin on poistuttava.
      Tosi kurja tilanne puolin ja toisin.

      • Konalasta

        Iiris-Rukka tulee takaisin.... Niin Panu ja vaimoke ovat juuri menossa vihille, mutta Iiris pilaa kaiken ja muuttaa Pihlajakadulle Ossin firman kautta hankittuun kämppään.

        Iiriksen ja Lassen välille leimahtaa lempi, mutta myös Seppo kiinnostaa Iiristä. Pysy kanavalla!


    • Faninisti

      Sama kävi itelläkin mielessä, sillon ku ne viskas sen lippaan sinne kuraponniin! Tuntu siltä, et se Airis ois voinu napata se alajuoksulta käsin!

      Noh, ennustinpa nappiin ainakin Maaritin alamäen ohjelmaprojektin yhteydessä, alkomahoolin takia! Tänään tulleessa jaksossa lopputunnelmien mukaan se myös yritetään raiskata, kunnes Sepi ja Eetu tulevat hätiin, etsiessään Maatua! Niin siinä varmaan tapahtuu! Kyllä se silti pitää itse katsoa. Onhan salkkarit paras ja koukuttavin suomisarja koskaan!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      585
      1406
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      43
      767
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      470
      680
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      5
      539
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      34
      519
    6. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      28
      494
    7. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      480
    8. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      39
      477
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      151
      438
    10. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      22
      432
    Aihe