CO2 MB Vitoon

Pitäisi saada tullille vaatimustenmukaistodistus päästöarvojen todentamiseksi autolle MB V220CDI. Löytyykö mistään netista tällaista paperia?
4500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja maksaa noin €300,-. Tuontiautoilijaa kyrväytetään nääs.

Äänestä
  • Tuntuu olevan aikamoista rahastusta tästäkin paperista.

    Äänestä

tai tuv kun laitat googlee, niin rupeaa löytymään.Myös jotkut katsastus konttorit hommaa niitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ra58 kirjoitti:

Pitäisi saada tullille vaatimustenmukaistodistus päästöarvojen todentamiseksi autolle MB V220CDI. Löytyykö mistään netista tällaista paperia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu