Jani Toivola

Miten voi olla niin ärtsy juontaja kun Idolsin Jani Toivola? Suu artikuloi ammollaan kaikki kirjaimet yksi kerrallaan, kädet heiluvat nyrkissä sormet ojennettuna kun kurkkua niillä leikkaisi. On pakko vaihtaa kanavaa aina kun näenkin nämä pakkotoiminnot..!
1322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

lähetyksissä. Osaa nauraa myös itselleen. Ei kaiken tartte olla niin vakavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei kestä katsoa kirjoitti:

Miten voi olla niin ärtsy juontaja kun Idolsin Jani Toivola? Suu artikuloi ammollaan kaikki kirjaimet yksi kerrallaan, kädet heiluvat nyrkissä sormet ojennettuna kun kurkkua niillä leikkaisi. On pakko vaihtaa kanavaa aina kun näenkin nämä pakkotoiminnot..!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu