Miten reseptit

Onko mahiksia saada netin kautta resepti anabolisiin steroideihin ulkomaiselta lääkäriltä? Tietääkö joku miten homma tapahtuu?

voi myös laittaa mailia: [email protected]
4399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaikka 120€/ kilo. Paljon laitetaan?


Vakavasti puhuttuna unohda koko homma. Pitää olla ihan oman kotimaan lääkärin resepti. netistä tilautuilla voi pyyhkiä hanurinsa. Ootko nyt ihan varma että tarvitset mitään? pahimmassa tapauksessa pilaat koko treenaamisen ilon kun ilman kuuria ei kuitenkaan kehity niin hyvin kuin kuurilla.

Äänestä
  • Sä oot kyllä ihan harrastelija jos sä treenaat vaan jonkun "treenaamisen ilon" vuoksi. Mä ainakin treenaan sen verran tosissani, että välillä vituttaa ihan saatanasti, mutta pakko vain salille on mennä että kehittyis. Vaikka olis paikat vähän hajallaki niin treenataan kivun läpi. Ei mulla ainakaan polla kestäis tuollaista häviäjäasennetta. Samaa kuin se parhaansa yrittäminen jota kaikki selittää. Jonkun motto oli: get rich or die tryin'! Mulle se on get big or die tryin'!

    Äänestä

  • siis mitä helvettiä kirjoitti:

    Sä oot kyllä ihan harrastelija jos sä treenaat vaan jonkun "treenaamisen ilon" vuoksi. Mä ainakin treenaan sen verran tosissani, että välillä vituttaa ihan saatanasti, mutta pakko vain salille on mennä että kehittyis. Vaikka olis paikat vähän hajallaki niin treenataan kivun läpi. Ei mulla ainakaan polla kestäis tuollaista häviäjäasennetta. Samaa kuin se parhaansa yrittäminen jota kaikki selittää. Jonkun motto oli: get rich or die tryin'! Mulle se on get big or die tryin'!

    Sama se mullakin on. Ei koko touhu edes kiinnosta, jos ei pyri jatkuvasti kohti parempaa. Isommaksi ja vahvemmaksi ja periksiantamatta.

    Äänestä

  • Viasatti kirjoitti:

    Sama se mullakin on. Ei koko touhu edes kiinnosta, jos ei pyri jatkuvasti kohti parempaa. Isommaksi ja vahvemmaksi ja periksiantamatta.

    onnistu ilman lääkitystä? Natutreeni ei enää kiinnosta moniakaan samalla tavalla lääkkeiden jälkeen. Sen olen huomannut. Kylmä fakta kun on että niillä kehittyy niin paljon paremmin. Mutta jos haluat lähteä siihen oravanpyörään mukaan niin ole hyvä vaan. Terveyshaitat varmaan jo tunnet, joten ei niistä kannata paasata. Kävi vaan mielessä kun taidat olla aika nuori kaveri.

    Itse ainakin arvostan enemmän classic tyylistä bodausta jos bodata pitää. Tosin olen kilpaileva voimanostaja, niin en asiasta mitään ymmärrä. Nyt varmaan syytetään jeesustelusta ja tekopyhyydestä kun KAIKKIHAN voimanostajista ja classicin kisaajista käyttää. Mielestäni vain vähän kummallinen ajatusmalli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ulkomailta? kirjoitti:

Onko mahiksia saada netin kautta resepti anabolisiin steroideihin ulkomaiselta lääkäriltä? Tietääkö joku miten homma tapahtuu?

voi myös laittaa mailia: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu