efexor & hikoilu

Heips,

Söin Efexoria annoksella 150 mg ilman mitään
sivuvaikutuksia,mutta kun annos nostettiin 225 mg
alkoi hillitön hikoilu.Onko muilla kokemuksia
Efexorin hikoiluttavasta vaikutuksesta ja
millaisella annoksella ?
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Söin Efexoria myös 225 mg, ja hikoilin runsaasti, varsinkin käsistä... Ei häipynyt vaiva ajan kuluessa, muuten kun vasta sitten kun lopetin koko lääkkeen.

Äänestä

Söin Efexoria ja voin todella huonosti, lääkäri ei uskonut hikoilua ja jatkuvaa janoa ja heikkoaoloa.

Kun olin "vihdoin" piipaa-autolla viety tiputukseen nestehukan takia lopetin itse tuon lääkkeen ja oloparani lähes heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ahistaa kirjoitti:

Heips,

Söin Efexoria annoksella 150 mg ilman mitään
sivuvaikutuksia,mutta kun annos nostettiin 225 mg
alkoi hillitön hikoilu.Onko muilla kokemuksia
Efexorin hikoiluttavasta vaikutuksesta ja
millaisella annoksella ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu