seriffi tälle palstalle. Hän varmasti on puolueeton ja tietää mitä Helluntalaisuus palstalla tulee keskustella. Joten aksusta seriffi ja heti!
aksu521
olisi paras
3
183
Vastaukset
Aksu521:stä mäkin kannatan, ehdottomasti!:)
- tulee keskustella
niin eikö ole parempi, että hän yksin kirjoittaa palstan jutut? Mitä siinä enää muita keskustelijoita tarvitaan!
mutta tuskin musta sefua tulee,,olen hakenut tuonne kirkkocättiin sefuksi kaksi kertaa..en tiedä miten paljon yleensä tulee hakemuksia sefuksi..sellainen on hyvä olla täälläkin ja cätissä..kun kaikenmaailman pellet sekoilevat..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384