Rasistinen isänmaallisuus on välittömästi lain voimalla saatava loppumaan. Alati kasvava isänmaallisuus haittaa vakavasti maahanmuuttoa ja jo maassa olevien maahanmuuttajien kotouttamista. Jotta maahanmuuttajat voivat integroitua Suomen yhteiskuntaan pitää globaali monikulttuurisuus olla ainoa ihanne, muuta ei tule sallia. Ainoastaan näin voimme pelastaa Suomen HUUTAVALTA TYÖVOIMAPULALTA.
Isänmaallisuus rasismia
Freestyler
4344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kun ne tekiskin töitä edes oman leipänsä edestä, mutta kun suurin osa on yhteiskunnan elätteinä!
Sitäpaitsi täällä ei mitään työvoimapulaa tule kun kaikki firmat siirtävät tuotannon Suomesta pois.
MINA OLEN SUOMEN KANSALAINEN MINU LAPSI GHEDI ISÄNMAA ON SUOMI!!!! MOSKEJA PITA SAADA RAKENTAA HELSINKIIN!!!! ISÄNMAA SUOMI!!!!
Oikeata isänmaalisuutta on hyväksyä ulkomaalaiset ja kaikki sorretussa asemassa olevat , työttömät ,vanhukset ja kaikki vähäosaiset olla heidän tukena ja auttaa heikompaa ja suojella luontoa ja olla ihminen ihmiselle. Se on oikeata Isänmaalisuutta
Oikeata isänmaallisuutta on nousta puolustamaan maatamme uhkaavalta maahanmuuttajien tulvalta.
Ehdottoman tärkeätä on estää muunrotuisten tuleminen kotikonnuillemme! Tämän maan on Suomalaiset luoneet itselleen, eivät muille. Esimerkiksi Somalit ovat luoneet oman maansa omia tarpeita ajatellen ( lue: syömistä ja naimista ).
Siis miksi ihmeessä meidän tulisi luovuttaa esi-isiemme uurastuksen hedelmät laiskojen kulttuurien jälkikasvuille?
Tämän maan ovat rakentaneet Suomalaiset, ei siihen ole tarvinnut mitään massamaahanmuuttajia ennenkään. Tämän maan pitävät pystyssä kantasuomalaiset, eivät muunrotuiset!