Soinilaisten

Konkretisoitui,Hamilton maailmanmestariksi,Obama jenkkilän pressaksi
5332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

höräjät. Ketä ne on.

Äänestä

Kyvykkäitä ihmisiä tarvittaisiin myös Suomessa.

Hämäläinen helpotti voitollaan Kimin ensi kautta.

Obama saattaisi olla omaa Presidenttiämme isänmaallisempi.

Painajainen on katsojan omassa silmässä. T: Kadunlakaisija.

Äänestä

Hamiltonin mestaruus tuskin vaikuttaa mitenkään Suomalaiseen yhteiskuntaan. Obamahan on toivottu ainakin näistä kahdesta ehdokkaasta, vaikka parempikain olisi kuvitellut löytyvän Yhdysvalojen kokoisesta maasta.

Äänestä

kotimaiset pöljät (muut kuin PS.) istuvat palleillaan edelleen ja lisäävät perussuomalaisten kannatusta pöljillä toimillaan kyykyttämällä suomalaisia.

Ei noiden ulkomaan pellien toiminnalla ole paljoakaan vaikutusta.

Äänestä

nuo nkerit asuvat ulkomailla, aivan niin kuin kaikkien nkereiden pitäisikin

eli miksi niiden menestys meitä häiritsisi?
sitä paitsi kumpikin on vain puolinkeri, ei kai kukaan kuvittele että täysnkeri osaisi ajaa autoa tia pääsisi USAn presidentiksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


painajainen kirjoitti:

Konkretisoitui,Hamilton maailmanmestariksi,Obama jenkkilän pressaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu