...Sormenpää...

Elikkä toho pikkusormen viereisen sormen kynnen viereen sattuu ihan sika kovaa...aivanku se olis paisunu..tänään töissä sitä räpläsin ja kynen sieltä reunasta rupesi valumaan jtn valkoista töhnää... hyi... mistä voisi olla kyse?
1786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

revitkö kynsiäsi? siinä tapauksessa tuollainen on ihan yleistä. mä oon joskus repässy kynnestä ja sitte kynnen viereen on sattunu ja se on paisunu ja sieltä saattaa valua just tommosta märkää. ei pitäis olla mitään sen vakavampaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuaaaaiiik kirjoitti:

Elikkä toho pikkusormen viereisen sormen kynnen viereen sattuu ihan sika kovaa...aivanku se olis paisunu..tänään töissä sitä räpläsin ja kynen sieltä reunasta rupesi valumaan jtn valkoista töhnää... hyi... mistä voisi olla kyse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu