Anabolic Overdrive

paikallisessa luontaispuodissa tätä mönjää melko edullisesti. kannattaako ostaa vai sekoitanko vain maltoa ja pieruheraa keskenään?
6950
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pieruheraa vaan. ajaa seman asian.

Äänestä

Paras palautusjuoma syntyy maustamattomasta pieruherasta, pienestä määrästä maltoa ja jos haluaa hifistellä niin kreatiinia voi heittää mukaan pikkuisen. Kaikki muu on turhaa. Maustamaton hera on parasta. Ne makeat, syöpää aiheuttavilla makeutusaineilla makeutetut litkut alkaa vaan yököttää kun juot niitä 3-4 kertaa viikossa monen vuoden ajan.

Oikeastaan koko palautusjuoma on turhaa, jos syöt hyvin ennen ja jälkeen treenin. Voit huoletta unohtaa kaikki höpinät siitä, miten "aminohapot pitää RÄJÄYTTÄÄ lihaksiin heti treenin jälkeen". Tähän ei ole mitään tarvetta, jos olet syönyt reilusti proteiinipitoista ruokaa pari tuntia ennen treeniä ja treenin jälkeen lähdet saman tien syömään vaikka reilun pihviaterian.

Äänestä

mannisen blogissa 99,-

Äänestä

Itsellä toinen purkki menossa....voin suositella!

Äänestä

Tuote toimii mutta maku ei ole paras mahdollinen. Mannisen blogissa sanotaan että maku tulee muuttumaan paremmaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jake R. kirjoitti:

paikallisessa luontaispuodissa tätä mönjää melko edullisesti. kannattaako ostaa vai sekoitanko vain maltoa ja pieruheraa keskenään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu