Tiesitkö että uudemmissa autoissa on vakoilujärjestelmä tehtaan toimesta. Sen kautta saadaan paljon tietoa esim. yritysten ajoista asiakkaiden luo jne. Myy auto, tai leasingin loputtua se menee kolmansille osapuolille.
Kytketään boxiin kaapeli ja koko yrityksen asiakasosoitteisto tms saadaan rikollisille teollisuuvakoojille? Isot rahat kyseessä?
http://www.assatashakur.org/forum/breaking-down-understanding-our-enemies/31143-police-state-road-map-full-book.html
Autojen Mustat Laatikot
Vakoilu..
2
1887
Vastaukset
- jos varastetaan.
Mistähän noita sopis kysellä jos auto pöllitään? Siis noita paikannus tietoja.
Noita saa muuten jälkiasenteisinakin (liitetään OBD?-pistokkeeseen) ja auton omistaja voi sitten purkaa tiedot vaikka koneelle. Näkee kenellä työntekijällä palaa eniten löpöö tai että onko perheen nuoriso koheltanut isin autolla. - Toimii!!
http://www.sensior.fi/trainer.html
Kokeilin tuota ja todella toimii. Voit netistä(google Maps)katsella missä auto kulkee/kulkenut ja millaiset G-voimat autoon vaikuttanut. mm sisälämpötilat näkyy:-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392497
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait31518Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381373- 841323
- 631211
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40959Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124843- 31771
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi25623Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58596