ei saakeli

..kun kuvat on vaihdettu ja kirjoittelu sujunu niin himputti pimputti miksi ei enää kuuulu naisesta mittään ku vähän vaivihkaa ehdottelee sitännii tapaamisentynkää??..tämähän ei periaatteessa huuhaalle edes kuulu.. mutta tämä nettitrehvien yltiövarovaisuus ottaa niin päähän että pääni räjähtää.. eikö hyö oo kuullu että onnisuosii rohkeaa ja rohkea rokan syö?

7

287

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voi jurmistus että just sulle käy noin kun sä kummiskin olisit ihan kiltti ja hyvä mies. Toiset ei vaan hoksaa omaa onneensa.

      • ..kaipaan niitä vuosien takaisia ehh..nuoruuteni aikoja jolloin ihastuminen oli helpppoa ja oli helppoa mennä tunteiden vuolassa virrassa.. nykyään kaikki on monimutkaista ja naiset niinn epäileviä..ja huom en käytä tuota nimimerkkiä trehvihaussa paitsi se mikä mulla nyt sattuu olee profiilissa..että mullankurua etitään..daa..


      • pervokki kirjoitti:

        ..kaipaan niitä vuosien takaisia ehh..nuoruuteni aikoja jolloin ihastuminen oli helpppoa ja oli helppoa mennä tunteiden vuolassa virrassa.. nykyään kaikki on monimutkaista ja naiset niinn epäileviä..ja huom en käytä tuota nimimerkkiä trehvihaussa paitsi se mikä mulla nyt sattuu olee profiilissa..että mullankurua etitään..daa..

        Kuule, meillä naisilla on ihan pätevät syyt olla varovaisia netissä. Oletkos koittanut iskeä niitä somia simasuita siellä reaalimaailmassa?


      • tuputuu kirjoitti:

        Kuule, meillä naisilla on ihan pätevät syyt olla varovaisia netissä. Oletkos koittanut iskeä niitä somia simasuita siellä reaalimaailmassa?

        ..selittelin täällä ne isku keinot aikoinaan.. mutta onnistuvat pienessä keinoreipasteessa molemmin puolin..mutta vaikiaa on tuolla reaalissa..


      • pervokki kirjoitti:

        ..selittelin täällä ne isku keinot aikoinaan.. mutta onnistuvat pienessä keinoreipasteessa molemmin puolin..mutta vaikiaa on tuolla reaalissa..

        mutta tuskin itsekään haluut kovin helppoa naista.


    • ..hh...meen nukkumaan..pitikin valvoa läpi yön..

    • se on sillai

      on ihmisiä, jotka ehdottelee tapaamista ja vaikka mitä, mutta totuus on toinen. Oikeasti eivät edes tapaamista ajattele vaan kiusivat ihmistä lupaamalla muka kaikenlaista. Tapaamisen saa unohtaa ja odotuttavat aivan turhaan ja tekevät itsensä mukamas haluttavaksi. Näin se menee, ikävä kyllä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      325
      3805
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3540
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2230
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      110
      1632
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1528
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1289
    7. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      136
      917
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      99
      870
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      77
      797
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      86
      741
    Aihe