ei saakeli

..kun kuvat on vaihdettu ja kirjoittelu sujunu niin himputti pimputti miksi ei enää kuuulu naisesta mittään ku vähän vaivihkaa ehdottelee sitännii tapaamisentynkää??..tämähän ei periaatteessa huuhaalle edes kuulu.. mutta tämä nettitrehvien yltiövarovaisuus ottaa niin päähän että pääni räjähtää.. eikö hyö oo kuullu että onnisuosii rohkeaa ja rohkea rokan syö?

7

291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voi jurmistus että just sulle käy noin kun sä kummiskin olisit ihan kiltti ja hyvä mies. Toiset ei vaan hoksaa omaa onneensa.

      • ..kaipaan niitä vuosien takaisia ehh..nuoruuteni aikoja jolloin ihastuminen oli helpppoa ja oli helppoa mennä tunteiden vuolassa virrassa.. nykyään kaikki on monimutkaista ja naiset niinn epäileviä..ja huom en käytä tuota nimimerkkiä trehvihaussa paitsi se mikä mulla nyt sattuu olee profiilissa..että mullankurua etitään..daa..


      • pervokki kirjoitti:

        ..kaipaan niitä vuosien takaisia ehh..nuoruuteni aikoja jolloin ihastuminen oli helpppoa ja oli helppoa mennä tunteiden vuolassa virrassa.. nykyään kaikki on monimutkaista ja naiset niinn epäileviä..ja huom en käytä tuota nimimerkkiä trehvihaussa paitsi se mikä mulla nyt sattuu olee profiilissa..että mullankurua etitään..daa..

        Kuule, meillä naisilla on ihan pätevät syyt olla varovaisia netissä. Oletkos koittanut iskeä niitä somia simasuita siellä reaalimaailmassa?


      • tuputuu kirjoitti:

        Kuule, meillä naisilla on ihan pätevät syyt olla varovaisia netissä. Oletkos koittanut iskeä niitä somia simasuita siellä reaalimaailmassa?

        ..selittelin täällä ne isku keinot aikoinaan.. mutta onnistuvat pienessä keinoreipasteessa molemmin puolin..mutta vaikiaa on tuolla reaalissa..


      • pervokki kirjoitti:

        ..selittelin täällä ne isku keinot aikoinaan.. mutta onnistuvat pienessä keinoreipasteessa molemmin puolin..mutta vaikiaa on tuolla reaalissa..

        mutta tuskin itsekään haluut kovin helppoa naista.


    • ..hh...meen nukkumaan..pitikin valvoa läpi yön..

    • se on sillai

      on ihmisiä, jotka ehdottelee tapaamista ja vaikka mitä, mutta totuus on toinen. Oikeasti eivät edes tapaamista ajattele vaan kiusivat ihmistä lupaamalla muka kaikenlaista. Tapaamisen saa unohtaa ja odotuttavat aivan turhaan ja tekevät itsensä mukamas haluttavaksi. Näin se menee, ikävä kyllä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      185
      1559
    2. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      203
      1443
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1139
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      44
      836
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      720
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      711
    7. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      700
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      36
      691
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      20
      646
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      617
    Aihe