MISSÄ LUURAA AY-liike....vai mikä se oli ?

Miksi Ay-pamput on hiiren hiljaa vaikka duunareita lomautetaan 1000 kappaletta päivässä !!
3144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ne on kaikki työntämäs paskaa ränniin. Se on sitä solitaarisuutta se.

Äänestä

Mitenkähän olisi se kolmikanta neuvottelu taantuman nujertamiseksi vai olisiko?

Äänestä
  • ei nyt auta.
    Musta on hyvä, että AY-johtajat eivät nyt ole äänessä lakkoilun merkeissä. Nyt täytyy tehdä muita ratkaisuja.

    Toisaalta heillä on nyt tarkat paikat, että osaavat ostaa omaisuutta halvalla hinnalla, mutta oikealla hetkellä. Se hetki ei ehkä vielä ole.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuunari kirjoitti:

Miksi Ay-pamput on hiiren hiljaa vaikka duunareita lomautetaan 1000 kappaletta päivässä !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu