eli onko jotain mitä olet salaillut muttet ole uskaltanut kertoa.....?
kerro asia jota olet salallut
17
8811
Vastaukset
- Lydia
Olen salaillut sitä että olen myynyt itseäni. Siis ihan huvin vuoksi. Ei ollut rahapulaa eikä mitään mutta helposti saatava ylimääräinen raha kiinnosti. Tapailin vain komeita,varattuja miehiä.En kuitenkaan enää sitä harrasta.
Ei mulla mitään morkkista siitä ole. Ihan sinut itseni kanssa.Joskus kiusoittelin itseäni ajatuksissa kyselemällä miltä tuntuu olla pikkuhuora..
En kuitenkaan halua asiaa yleisesti kertoa koska rakastan mies ystävääni enkä halua tuhota yhteistä elämäämme tälläisen pikku jutun takia. Uskon myös että ystäväni ja perheenikin minut tuomitsisi joten jatkan salailua. Ihana tuhma salaisuus joka edelleen kiihottaa minua..=) - misi
ei tule mieleen mitään, tosin en ole tainnut kertoa itsestäni mitään, koska kukaan ei ole kiinnostunut asioistani, niin että onko se salaamista...ei kai.
Minä olen kai niitä ihmisiä, joille kaikki kertovat aina kaiken. - 42+
Kerran ku oltiin jätkien kans ryypätty n.viikko,tulin kotiin paska housussa.Ei siinä mitään,mutta se paska oli päälly-ja alushousujen välissä.Siinä muija vähän muikisteli mua siivotessa,en osannu selittää asiaa.Myöhemmin selvis,et jätkät oli paskonu tahallaan sinne.En oo ilenny kertoa eukolle sitä.
- solo io
olen jo noin viisi vuotta salaillu sitä että menetin neitsyyteni vasten tahtoani... eli minut ns. raiskattiin. entinen kihlattuni tiesi asian mutta muut eivät sitä tiedäkään...eikä tarvii tietääkään... :)
- Nainen
niin paljon, etten vieläkään kehtaa kertoa, vaan deletoin jutun. Liian kova pala yhä. edes nimettömänä.
- Tässä
No muutama vuosi sitten rakastelin äitini hyvän ystävän kanssa.. oli aika ihanaa mutta morkkis oli. Myöhemmin kuitenkin uusittiin juttu..
- ujo
olen halunnut kokeilla paljastaa itseni samalla kun teen sen yksin, ei riitä rohkeus
- ?????????????
itsesi kenelle??
- meni...
Joo eli en ole kertonut vanhemmilleni että olen nykyään luottokelvoton...en uskalla kertoakaan.
Mutta eivät he sitä saa koskaan tietääkään. Tämä tapahtui n. 1,5 kk sitten. - "koukussa"
en ole uskaltanut kellekkään tutulleni kertoa, että olen todella pahassa pulassa ja totaalisesti "koukussa". voit kurkistaa jos haluat mihin olen koukussa.
http://jylppy69.riemurasia.net/displayimage.php?album=5&pos=251
huh kun helpotti,kun sai jollekkin kertoa. - risuparta(m)
tiedän sinun tekevän niin!...
siksi et saa sieltä mitään selville...!!!!
en kerro ikinä mitään jos et kysy. - mörkki
Vaimon kaveri on "vakipano". Teemme "sitä" aina kun on mahdollisuus, eikä sitä tiedä kukaan. Emme millään tavalla osoita ulkopuolisille, että meillä olisi muka jotain vipinää. Niinkuin ei olekaan.
- Minä
Olen joskus nuorena monestikin ollut sukupuoliyhteydessä siskoni kanssa.
Nyt ei tulisi enää mieleenikään!- Neito
Oliko kivaakin..?!
- piip
salailen jatkuvasti sosiaalisten tilanteiden pelkoani..tekosyillä ja kaikenmaailman näyttelyillä..(sais varmaan oscarinkin tästä näyttelijä-lahjakkuudesta)ulospäin olen huippu rohkea sosiaalinen ihminen!!
- Neito
..yhden tyypin kanssa, enkä kertonut kaverille pitkään aikaan..Sitä salailin..Tosin jälkeenpäin kertonut jo..=D
...Ja eksälle en kertonut pettäneeni sitä..!
..Mutta jälkeenpäin idiootti-mies sai tietää ja hyvä niin..Oli kova kolaus! Mutta oli se sen arvostaki! Hahhah..=)
Idiootti kohteli miten sattu..Mutta saipas korkojen kera takas! - veevee
olen polttanut pilveä aina silloin tällöin asiasta tietää vain yksi kaverini joka on ollu näissä touhuissa mukana.. esim kämppikseni joka on yksi parhaimmista ystävistäni joka tietää minusta lähes kaiken ei tiedä tätä.. eikä viimekerta varmasti jää viimeiseksi..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol5982385Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis4101892Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H231730Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641448JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran191366- 651291
- 1221174
Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka22940Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti16928Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?66843