Kipeä lantio

Lantio tai alaselkä sairaan kipeä. Voiko suorinjaloin mave tehä tän(?
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko se niinku rasituskipee vai onko se kokoajan kipee.itellä alaselkä ja kipee tai tulee heti jos on kumarassa hetkenki.mut maastaveto ei oo ainaka pahentanu.toisin en suorinjaloin oo tehny.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-zmo kirjoitti:

Lantio tai alaselkä sairaan kipeä. Voiko suorinjaloin mave tehä tän(?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu