Antiadvarit tyhmiä?

vai muuten yksinkertasia? kertokaa miksi!
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

antiadvari = uhmaikänen ja ilkeä lapsi

Äänestä

ettei meitä ohjaa milleriläinen ylivertainen laskutaito, ei jumalaisen profeetan valovoimainen sanan ja historian ymmärrys eikä maanpäällä olevan korkeimman jumalallisen auktoriteetin konsensus korkeimmasta mahdollisesta opinmuodosta.

Äänestä

Bobby Fisher: Niin tyhmä mies va voittaa maailman mestaruuden. Oletko kuullut Henning Karström. hän voitti A I Virtaselle Nobelin palkinnon AIV rehun keksinnöstä. Tyhmät miehet pystyvät vielä keksimään Nobelin arvoista ainesta. Ennen kuulumatonta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä hä? kirjoitti:

vai muuten yksinkertasia? kertokaa miksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu